Hoşgeldiniz giriş yapın ya da kayıt olun.

Gizlilik ve Güvenlik

  Elmaligida.com, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. 

Elmaligida.com' da toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece Lidyana bünyesinde kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler elmaligida.com tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır. 

Elmaligida.com, Google Analytics’in Yeniden Pazarlama & Demografi ve İlgi Alanı Raporlaması özelliklerini kullanmaktadır. Reklam ayarlarınızı kullanarak Görüntülü Reklamcılık için Google Analytics’in kapsamı dışında kalabilir ve Google Görüntülü Reklam Ağı reklamlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Google Analytics ile sağlanan demografik bilgiler, elmaligida.com’u, kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre özelleştirmek için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, hedef kitle çalışmalarında kullanılırken yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam yayıncıları ile paylaşılabilir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde kişisel bilgi (isim, soyadı, cinsiyet, yaş, vb.) içermeyip, grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili çalışmalar yapmak ve hedef kitleyi segmente etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılar, reklamlarımızı İnternet’teki yayıncı sitelerde yer verdikleri banner alanlarında gösterecektir.

Ziyaretçilerin elmaligida.com’a geçmişte yaptığı ziyaretleri temel alarak reklamlarla ilgili bilgi toplamak, reklamları optimize etmek ve yayınlamak üzere elmaligida.com tarafından ve Google dahil üçüncü taraf sağlayıcılarca birinci taraf çerezler ile üç taraf çerezler birlikte kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Siparişinizi tamamlarken istenen kredi kartı bilgileriniz, hiçbir şart altında tarafımızdan saklanmamaktadır. Bizlere her zaman aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.  Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÜRETİM MERKEZİ:

Hasankale Yolu üzeri 25km. Ovaköy Girişi ERZURUM/TÜRKİYE   

TEL :0442 677 21 54   CEP: 0535 250 82 60   

YÖNETİM VE MAĞAZA:

Gürcukapı Cad.Elmalı No:95 ERZURUM/ TÜRKİYE

TEL:     0442 213 56 22

FAX:    0442 213 58 15

CEP:    0533 387 33 91