Hoşgeldiniz giriş yapın ya da kayıt olun.

Müşteri hizmetleri

ÜYELİK

Neden üye olmalıyım?

elmaligida.com’a üye olduğunuzda sadece üyelere sağlanan avantajlardan yararlanabilecek ve elmaligida.com’deki indirim gibi özel dönemlerimizden ve kampanyalarımızdan öncelikli olarak haberdar edilme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Üye olduğunuzda elmaligida.com’dan satın aldığınız bir ürünün teslimatı için sizden istenen kimlik bilgileri, teslimat adresleri, irtibat numaraları gibi bilgileri her seferinde yeniden yazmanız gerekmeyecek. Üye olurken bir defaya mahsus verdiğiniz bu bilgiler her alışverişinizde otomatik olarak yerini alır. Ayrıca bu bilgileri istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Her alışverişinizde bu bilgilerin otomatik olarak görüntülenmesi size hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar.

elmaligida.com’un bir üyesi olarak aldığınız ürünleri, Türkiye’nin her yerine gönderebilir arzu ederseniz hediyelerinizi ücretsiz olarak paketletebilir, bunun yanında gönderdiğiniz hediyelerin içine dilediğiniz mesajı yazabileceğiniz özel hediye mesaj kartı hizmetimizden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Ürün sayfalarını gezerken istediğiniz ürünleri daha sonra satın alabilmek için “istek listeme ekle” seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Üyelik ücretli mi?

elmaligida.com’a üye olmak için bir ücret ödemeniz gerekmez, kısa bir form doldurarak elmaligida.com üyesi olabilir ve böylece sadece elmaligida.com üyelerine sağlanacak avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Üyelik için tıklayın

Üye olurken vereceğiniz bilgilerin güvenli bir şekilde saklanacağına, üçüncü şahıs ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacağına emin olabilirsiniz. (elmaligida.com Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi)

elmaligida.com’a üye girişini nereden yapabilirim?

Üye girişinizi, elmaligida.com ana sayfasının sol üst kısmında bulunan “üye girişi” ‘ne tılkladığınızda açılan üye girişi ekranında e-posta adresi ve şifrenizi yazarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer siteye daha önce kaydolmayıp, üyelik şifresi almadıysanız, aynı sayfadaki “yeni üye” butonuna tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz. Anında aktif hale gelecek üyeliğiniz ile elmaligida.com avantajlarından hemen yaralanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik için tıklayın

Üyelik bilgilerimi ve şifremi daha sonra değiştirebilir miyim?

Üyelik ve iletişim bilgilerinizi “Hesabım” sayfasından ulaşabileceğiniz Üyelik Bilgilerim bölümünden kolayca güncelleyebilirsiniz.

Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, siparişlerinizin teslimi ve size sunacağımız üyelik fırsatları bakımından çok önemlidir. Satış yetkililerimiz sizin güvenliğiniz için, gerekli gördükleri durumlarda, bu bilgilerin güncelliğini ve doğruluğunu kontrol edebilirler. Verilmiş olan bilgilerin gerçeklerle örtüşmemesi ya da güncelliğini yitirmiş olması halinde siparişin onaylanmamasına karar verebilirler. (Örnek; Siparişle ilgili açık olmayan durumlar, güvenlik, verilen telefon numarasından doğru kişiye ulaşılamaması halinde, yanlış bilgi vb.)

Üyelerinize hangi sıklıkta e-posta gönderiyorsunuz?

İlk defa üye olan kullanıcılarımıza, üyelik ve genel bilgilendirme amaçlı bir e-posta gönderilir. Bunun dışında üyelik formunda bizden kampanya, indirim ve duyurular hakkında bilgilendirici e-posta almak istediğini belirten üyelerimize, haftada ortalama bir veya iki kez e-bülten göndermekteyiz. Bu arada, ELMALI GIDA ile paylaştığınız kişisel bilgi ve e-posta adreslerinizin hiçbir şekilde üçüncü şahıs veya kuruluşlarla paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz. (elmaligida.com Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi)

elmaligida.com üyeliğimi iptal edebilir ya da bir başkasına devredebilir miyim?

Elmaligida.com üyeliği sizlere birçok avantaj sağlarken karşılığında herhangi bir yükümlülük de getirmemektedir. Yine de istediğiniz zaman hesabınızı iletisim@elmaligida.com adresine göndereceğiniz bir bilgilendirme mesajı ile kapatabilirsiniz. Ancak, üyelik sistemi gerçek kişilere özel olduğundan ötürü başkalarına devredilemez.

Üyelik şifremi unutursam ne yapmalıyım?

Üyelik bilgileri ekranında şifremi unuttum linkine tıklayıp, mail adresinizi girerseniz yeni şifreniz mail adresinize yollanacaktır. Şifreniz kayıtlarımızda tutulmamaktadır, bu nedenle size geçici şifreniz mail yolu ile gönderilecektir. Daha sonra siz bu geçici şifre ile üye girişi yapıp yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Üyelik isminiz ise, elmaligida.com’a üye olurken bildirdiğiniz e-posta adresinizden oluşmaktadır.

Üye olduğum e-posta adresini artık kullanmıyorsam ne yapmalıyım?

Üye olduğunuz e-posta adresini değiştirmeniz ne yazık ki mümkün değildir. Bunun için yeniden üye olmanız gerekmektedir. Sizlerin güvenliği için üyelik bilgilerinizin başka bir hesaba aktarımına sistemlerimiz izin vermemektedir.

Üye olmadan veya üye girişimi tamamlamadan alışveriş yapabilir miyim?

elmaligida.com’da yer alan ürünleri incelemeniz ve sepete atmanız için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak teslimat ve güvenli ödeme sayfalarına, sadece üye girişinizi tamamlayarak ulaşabilirsiniz. Üyelik sırasında almış olduğumuz bilgiler, sizin güvenli bir alışveriş yapabilmeniz için gereklidir. Üye olmadan ya da üyelik girişi yapmadan alışveriş işlemlerinizi tamamlamanıza sistemlerimiz güvenlik nedeniyle izin vermemektedir.

ARAMA

Aradığım ürüne nasıl ulaşabilirim?

Ana sayfanın sol üst kısmında yer alan “arama” seçeneği, yazdığınız kelimeyi tüm ürün kategorileri arasında arar ve uygun sonuçları size resimleri ile listeler.

Ayrıca sitenin sol üst bulunan kategorilere tıkladığınızda bu kategorilerde yer alan ürün gruplarının adlarını görebilir ve bu adlara tıkladığınızda istediğiniz ürün grubuna ait ürünlere ulaşabilirsiniz.

Aradığım ürünü bulamadım ne yapmalıyım?

Arama seçeneklerinden istediğiniz ürünü bulamadığınız takdirde müşteri hizmetleri temsilcimizle e-posta ya da telefon yoluyla iletişime geçerek, gerekli desteği alabilirsiniz.

ALIŞVERİŞ

Sepetim nedir?

“Sepetim”, sonraki site ziyaretlerinizde de erişebileceğiniz kişiye özel bir alışveriş listesidir. Gezdiğiniz sayfaların sağ üst köşesinden ulaşabileceğiniz “Sepetim” özelliği ile üye girişi yaptıktan sonra seçtiğiniz ürünleri, siz kaldırana kadar ya da satın alana kadar saklayabilir, sepetteki ürün adedini değiştirebilir ya da istemediğiniz ürünü sepetten çıkarabilirsiniz. Böylelikle önceden ilgilenmiş olduğunuz ürünleri daha sonra inceleyebilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sepetimi nasıl kullanabilirim?

elmaligida.com ana sayfasında ya da kategori sayfalarında gördüğünüz ürün resimlerine tıklayarak o ürüne ait özelliklerin ve ödeme seçeneklerinin bulunduğu detaylı ürün sayfasına gidebilir ve de ürünlerin altında yer alan “sepete ekle” butonunu tıklayarak, incelediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. “Sepetim” butonuna tıklayarak sepetinizin içeriğini detaylı bir şekilde görebilir, böylece eklediğiniz ürünlerin adetlerini güncelleyebilir veya sepetten sadece bir tıklama ile çıkarabilirsiniz. Ürünleri sepetinize ekleyebilmeniz için renk seçeneği var ise istediğiniz rengi seçmeniz ve beden seçeneği var ise istediğiniz bedeni seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde sistem ürünü sepetinize ekleyemeyecek ve uyarı verecektir.

Sepetinizdeyken “alışverişi tamamla” butonuna tıklayarak, ödeme ve teslimat sayfalarına ilerleyebilir ve alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında, üye girişi yapmadan sepet içeriğinin görüntülenmesine sistemlerimizin izin vermiyor olması sayesinde, daha önce alışveriş sepetinize attığınız ürünler ve listeniz, sizin dışınızda yetkisiz kişilerce görüntülenemeyecektir.

Sepetime eklemiş olduğum ürünleri sonradan çıkarıp, değiştirebilir miyim?

Sepetinizde bulunan her ürünü dilediğiniz takdirde tek bir tıklamayla sepetinizden çıkarabilirsiniz. Sepetinizin içine girdikten sonra, listeden kaldırmak istediğiniz ürünün yanındaki “sil” butonuna tıklayarak bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

elmaligida.com’dan nasıl alışveriş yapabilirim?

elmaligida.com’den alışveriş yapmanız için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Zaten üye iseniz, giriş yaparak sistemlerimiz tarafından tanınır duruma gelebilirsiniz. Bu kısa işlemin ardından kullanıcı dostu olarak tasarlanmış elmaligida.com’da alışveriş yapmak diğer birçok sitenin aksine çok daha hızlı ve kolay olacaktır.

Ürünler bölümlerimizde beğendiğiniz ürünleri “sepete at” butonuna tıklayıp sepetinize ekledikten sonra “satın al” butonuna tıklayarak alışverişinizi sadece birkaç adımla kolayca tamamlayabilirsiniz.

Bundan sonra yapmanız gereken sadece ödeme ve teslimat bilgilerinizi girmek ve siparişinizi onaylamak olacaktır.

elmaligida.com – Elmalı Gıda online satış mağazası ve Elmalı Gıda satış mağazası arasında çeşitli kampanya, indirim ve uygulamalardan dolayı fiyat farklılıkları olabilir; indirim ve fiyat değişikliklerinden kaynaklanabilecek farklardan, yanlışlıklardan ve tipografik hatalardan Elmalı Gıda sorumlu değildir! (Fiyatlar alışveriş yapılan noktada gösterildiği şekildedir.)

elmaligida.com’den sevdiklerime hediye alıp, gönderebilir miyim?

elmaligida.com’de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çok çeşitli ve özel hediyelik ürünler bulabilirsiniz. Elmalı Gıda kalitesi ve özeniyle sunulan bu ürünlerimizi rahatça sevdiklerinize gönderme imkânını da sunuyoruz.

Sipariş ettiğim ürün stoklarınızda yoksa ne yapıyorsunuz?

elmaligida.com üzerinden siparişini verdiğiniz bir ürünün stoklarda olmama ihtimali yok denecek kadar azdır. Çünkü elmaligida.com, internet üzerinden satış yapan birçok firmadan farklı olarak, ürünlerini kendi deposunda stoklamaktadır. Böylece müşterilerimiz satın aldıkları ürünleri çok daha hızlı bir şekilde teslim alırken, aynı zamanda tedarikçiler üzerinden sipariş alan diğer birçok satış sitesinde yaşayabilecekleri hiçbir sorunla karşılaşmamaktadır.

Fiziki bir kaza veya teknik bir hatadan dolayı stoklarda olmayan bir ürünün alışveriş sayfalarında aktif görünmesi gibi nadir durumlarda ise, müşteri hizmetleri temsilcimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçecek ve bu sorun en uygun şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Böyle bir durumda yeni bir sipariş verebilir, sipariş vermiş olduğunuz ürünün muadilinin gönderilmesini isteyebilir ya da siparişinizi iptal ederek paranızın iadesini talep edebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz bedel en kısa sürede ödeme tercihinize göre bankanıza iade edilecektir.

Elmalı Gıda mağazalarında gördüğüm her ürünü elmaligida.com’dan satın alabilir miyim?

Elmalı Gıda online satış mağazası, yaşayan ve sürekli gelişen yapısıyla en kısa sürede size çok daha fazla seçeneği bir arada sunmayı hedeflemektedir. Mağazamızda gördüğünüz bütün ürünleri online satış sitemiz elmaligida.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Mağazalarınıza nasıl ulaşabilirim?

ÜRETİM MERKEZİ:

Hasankale Yolu üzeri 25km. Ovaköy Girişi ERZURUM/TÜRKİYE   

TEL :0442 677 21 54   CEP: 0535 250 82 60   

YÖNETİM VE MAĞAZA:

Gürcukapı Cad.Elmalı No:95 ERZURUM/ TÜRKİYE

TEL:     0442 213 56 22

FAX:    0442 213 58 15

CEP:    0533 387 33 91 

Siparişini verdiğim ürünü almaktan vazgeçersem ne yapmalıyım?

iletisim@elmaligida.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da hafta içi mesai saatleri içerisinde (09.00-18.00) 0442 213 56 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimize bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Eğer ürününüz kargoya verilmediyse siparişinizin gönderimi derhal durdurulacaktır. Gönderimi durdurulan siparişlerin geri ödemeleri, elmaligida.com tarafından, seçmiş olduğunuz ödeme şekillerine göre bankanıza en kısa sürede iade edilir. Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumunda iade koşulları geçerli olacaktır.

Ödemesini gerçekleştirdiğim siparişin içeriğinde değişiklik yapabilir miyim?

elmaligida.com sayfalarında, alışverişinizi onayladığınız anda bankanız ödemenizi otomatik olarak gerçekleştirir ve siparişinizin onaylanmasının akabinde faturanız kesilir. Bu durumda siparişinizi iptal ederek, yeni bir sipariş vermeyi deneyebilirsiniz. Eğer siparişinizde değişiklik yapmak istiyorsanız iletisim@elmaligida.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde 0442 213 56 22 numaralı telefonumuzdan ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcimize bu durumu bildirmeniz gerekmektedir. Gönderiniz kargo şirketine teslim edilmediyse siparişinizin teslim işlemi derhal durdurulacaktır. Eğer değiştirmek istediğiniz siparişinizle yeni siparişiniz arasında fiyat farkı yoksa yeniden işlem yapmanıza gerek olmayacaktır. İki sipariş arasında fiyat farkı bulunuyorsa yeniden sipariş verebilir, ya da müşteri hizmetleri yetkilimizden sizin adınıza bu işlemi yapmasını isteyebilirsiniz. Siparişinizin kargo şirketine teslim edilmiş olması durumundaysa tamamıyla iade koşulları geçerli olacaktır. elmaligida.com siparişlerinizi, ödemenizi iade etmek koşuluyla iptal etme yetkisine sahiptir.

Lütfen yazılı bildirimlerinizin hiçbirinin içeriğinde kredi kartı numaranız ve şifreniz gibi şahsi/maddi güvenliğinizi tehlikeye atabilecek bilgileri bulundurmayınız!

ÖDEME

Almak istediğim ürünler için hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?

elmaligida.com’dan sipariş ettiğiniz tüm ürünleri aşağıdaki ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile gerçekleştirmeniz mümkündür.

Kredi kartı ile peşin ödeme: Tüm Visa ya da Mastercard sahibi müşterilerimiz, ödemelerini tek seferde ödeyebilme seçeneğine sahiptirler.

Elmaligida.com’un kullandığı güvenli ödeme sistemi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. (elmaligida.com Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi)

Tek alışverişte birden fazla Elmaligida.com Online Hediye Çeki kullanabilir miyim?

Her alışverişinizde, yalnız bir hediye çeki kodu kullanabilirsiniz.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi?

Elmaligida.com sayfalarında gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dâhildir. Bunun size sağladığı en önemli avantaj, aldığınız ürüne ödeyeceğiniz miktarı en başından itibaren bilmeniz ve tam da alışverişinizi sonlandırmak üzereyken beklenmedik rakamlarla karşılaşmamanızdır.

Ürünler nasıl fiyatlanıyor?

elmaligida.com’de satılmakta olan tüm ürünlerin fiyatları, KDV DAHİL fiyatlarıdır. Satın aldığınız ürünlerin KDV hariç fiyatlarını sipariş onay ekranında görebilirsiniz.

Belli dönemlerde bazı ürünlere sanal mağazaya özel promosyonlar yapılabilir ve farklı oranlarda indirimler uygulanabilir.

GARANTİ VE İADE

Siparişim eksik, yanlış ya da hasarlı teslim edilirse ne yapmalıyım?

Bu durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almamalısınız. Hemen Elmalı Gıda ile telefon ya da e-posta aracılığıyla iletişime geçerek gerekli bilgiyi verdiğiniz takdirde siparişinizin telafisi en kısa zamanda gerçekleştirilecek ve bu işlem için gereken kargo masrafları elmaligida.com tarafından karşılanacaktır.

 

 

Sipariş Ettiğim Ürünün İade ve Değişimini Nasıl Yapabilirim?

İade ve Değişim Süresi
Elmaligida.com üyelerinin kargo teslimatında bozulma, yıpranmış yada son kullanma tarihi geçmiş ürünlere rastlanıldığında Elmaligida.com olarak size yenisi gönderilebilir veya iade edebilirsiniz.

İade ve Değişim Süreci ve İşlem Süresi

İade durumunda ödeme şeklinize göre iade yapılır ya da Elmaligida.com’da tekrar kullanılmak üzere indirim kuponu tanımlanır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Elmaligida.com tarafından bankanıza iade işlemi 3-5 iş günü içerisinde gerçekleşir. Havale ödemelerinde banka hesap bilgilerinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. İade veya değiştirme taleplerinizi iletişim@elmaligida.com adresine mail göndererek sanal mağaza müşteri hizmetleri yetkilisine bildirebilirsiniz.

İade edilecek ürünlerin, orijinal ambalajlarında, tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orijinal faturasının, faturanın arka sayfasındaki form doldurularak gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.

İade ve değiştirmeler sadece Elmaligida.com aracılığı ile yapılır.

İade Adresi: Gürcukapı Cad.Elmalı No:95 ERZURUM/ TÜRKİYE

elmaligida.com’dan aldığım ürünü ya da elmaligida.com'dan alınarak bana gönderilen hediyeyi değiştirmem mümkün mü?

Gıda ürünlerinde değişim yapamıyoruz.

İade durumunda ödememi ne zaman geri alabilirim?

Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan ve size bildirilir bildirilmez aynı gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere elmaligida.com herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Bankanıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 2 haftayı bulabilmektedir.

TEKNİK YARDIM

Sipariş verirken sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?

elmaligida.com’a sipariş verirken bir sorunla karşılaştığınızda, yaşadığınız problemi detaylı bir şekilde anlattığınız e-postanızı iletisim@elmaligida.com adresine gönderirseniz, yetkililerimiz sorununuzla hemen ilgileneceklerdir. Bunun yanında Müşteri hizmetleri temsilcimize hafta içi günlerde mesai saatleri (09.00-18.00) içerisinde 0442 213 56 22 numaralı telefondan ulaşabilir, sorununuzu paylaşabilirsiniz. Temsilcimiz sorununuza en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.

elmaligida.com’den alışveriş yapabilmem için hangi tarayıcıları kullanabilirim?

Eğer browserınız eski bir sürümse alışveriş yaparken bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Eğer sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki linklerden hemen kendinize yeni bir tarayıcı indirebilirsiniz.

·  Firefox (Windows, Mac ve Linux)

http://www.mozilla.com/firefox/

·  Internet Explorer (Windows)

http://www.microsoft.com/windows/ie/default.mspx

·  Safari (Macintosh OS X)

http://www.apple.com/macosx/features/safari/

·  Netscape (Windows, Mac ve Linux)

http://browser.netscape.com/ns8/

Elmaligida.com sayfasını görüntülemede veya üyelik girişinde sorunlar yaşıyorum, ne yapmalıyım?

Internette gezerken kullandığınız tarayıcınızın internet seçenekleri başlığının altında; Javascript ve cookie kabul ettiğini, Internet Explorer 5.0 ya da Netscape 4.7 ve üstü versiyonlarından biri olup olmadığını kontrol ediniz.

Internet Explorer 8.0 kullanıcılarının sayfaları düzgün görüntüleyebilmesi için, tarayıcılarının(browser) adres satırı ile sayfa yenileme butonu arasındaki "Uyumluluk Görünümü" butonuna tıklamaları yeterlidir!

Yukarıdaki tüm koşulları doğrulamanıza rağmen sorununuz çözülmüyorsa, sorununuzu iletisim@elmaligida.com adresine detaylı bir şekilde anlatarak bildiriniz. Gönderdiğiniz e-posta’da karşılaştığınız problemin yanı sıra, kullandığınız işletim sistemini, tarayıcınızın adı ve sürüm bilgisini, internet'e bağlandığınız servis sağlayıcının adını, söz konusu problem ile ne zaman, hangi işlemi yaparken karşılaştığınızı detaylandırırsanız, teknik yetkilimizin konuyu anlayıp, çözümlemesi çok daha çabuk olacaktır.

Elmaligida.com Müşteri Hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Müşteri hizmetleri yetkililerimize her türlü istek, sorun ve şikâyetinizi belirttiğiniz e-postanızla iletisim@elmaligida.com adresinden ya da hafta içi günlerde mesai saatleri (09:00-18:00) içerisinde 0442 213 56 22 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.